وبلاگ

1 آذر

جشنواره یلدا کسرا

با شرکت در جشنواره یلدای کسرا یک تیر و چند نشان بزنید، تخفیف بگیرید، از ماژول موبایل کسرا رایگان استفاده کنید و باعث افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌های سازمان و یا شرکت خود شوید.

ادامه مطلب
1 آذر

اطلاعیه مهم برای تهیه‌ی نسخه پشتیبان

بنا بر اعلام پلیس فتا مبنی بر آلودگی گسترده‌ی فضای مجازی و وجود ویروس‌ها و بدافزار‌های مخرب، خواهشمند است نسبت به مدیریت تهیه‌ی نسخه پشتیبان از بانک‌های اطلاعاتی و سرورهای خود به ویژه بانک اطلاعاتی و سرور سیستم‌های اتوماسیون شرکت مهندسی کسرا اقدام فرمایید.

ادامه مطلب
22 شهريور

جدب همکار تجاری

شرکت مهندسی کسرا به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت نرم‌افزار به عنوان بزگترين توليد كننده نرم‌افزارهای  جامع تحت وب در حوزه منابع انسانی، از کلیه شركت‌ها و اشخاص معتبر و فعال در حوزه IT، دعوت به

ادامه مطلب
11 بهمن

همایش تخصصی معرفی جدیدترین دستاوردهای اتوماسیون حضور و غیاب و تغذیه کسرا

همایش تخصصی معرفی جدیدترین دستاوردهای کسرا در حوزه اتوماسیون حضور و غیاب و تغذیه در تاریخ 20 بهمن ماه در هتل صفاییه استان یزد برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

صفحه‌ها

درباره کسرا

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.