عرضه نسل جدید و هوشمند اتوماسیون حضور و غیاب شرکت کسرا

نسل جدید و هوشمند اتوماسیون حضور و غیاب شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا) (اپلیکیشن کسرا همراه) در راستای یکی از ارزشمندترین اهداف شرکت یعنی "ایجاد ارزش بیشتر برای مشتریان"، طراحی، تولید و آماده استفاده برای مشتریان شد.

امروزه راهبرد سازمان‌های هوشمند و پیشرو، استفاده از فناوری‌های مبتنی بر تلفن هوشمند برای پیشبرد اهداف خود و افزایش بهره‌وری نیروی انسانی می‌باشد. این راهبرد به واسطه‌ی الزامات رقابتی کسب‌وکار و ضرورت چابکی سازمان‌ها بوجود آمده است؛ به‌طوری‌که این دسته از سازمان‌ها، نهایت استفاده را از فرصت فراگیر شدن استفاده از تلفن‌های هوشمند خواهند برد. لذا شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا) در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی و ارائه بیشترین ارزش برای مشتریان خود و با توجه به گسترش استفاده از ابزارهای ارتباطی هوشمند مانند تلفن همراه و تبلت، اقدام به طراحی، تولید و پیاده سازی نسل جدید و هوشمند اتوماسیون حضور و غیاب موبایل نموده است.

راهکار اتوماسیون حضور و غیاب (تردد) هوشمند شرکت کسرا، قابلیت‌های بسیار ارزشمند و کم‌نظیری را برای مشتریان فراهم آورده است؛ به طوری‌که می‌توان گفت این راهکار، از شاخص‌ترین اتوماسیون‌های هوشمند تردد مشتریان در کشور می‌باشد. تسهیل چابکی کسب‌وکار، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی، سرعت انجام وظایف و دسترسی در لحظه به اطلاعات مورد نیاز، تنها بخشی از نتایج به کارگیری راهکار مبتنی بر تلفن هوشمند کسرا است.

نرم افزار موبایل اتوماسیون تردد شرکت کسرا برای مدیران و کسب‌وکارهایی که نیاز دارند بخشی از فعالیت‌های خود را در خارج از سازمان سازمان‌دهی کنند، اهمیت دو چندان می‌یابد و به این ترتیب مدیران می‌توانند بدون دغدغه و در هر زمان و مکان که هستند، حوزه مدیریت خود را بر روی تلفن هوشمند نظارت و کنترل کنند.                                 

 

منبع: مجموعه مقالات شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا)