یکشنبه, 25 اسفند 1392 06:55

پیام مدیرعامل بمناسبت سال نو

پـروانـگان به ترنم نـوای هستـی شراب جـذبه ازجـام طبیعت می نـوشد

 

ودرختـان بـا گـیسوان افشـان دستان را به ، حـریـرسبـز نیـاز آذین می بندند

 

نوروز پایانی است با سرآغازی از نوشدن . آغاز تغییر وتحول وتلاش برای بهتر شدن . نوروز به یادمان می آورد که برای رسیدن به جایگاهی رفیع تر برنامه ریزی کنیم.

 

 

سال 92 سالی پربار برای کسراییان بود . در این سال کسرا رشد کرد و به جایگاه بهتری در عرصه صنعت نرم افزار کشور رسید .برخی از این موفقیت ها عبارتند از:

 

1- درسال 92 ، توانستیم سهم خود از بازار سازمانها و شرکتهای بزرگ کشور را به 200 مورد افزایش دهیم.

 

2- افزایش همکاران تجاری به 7 شرکت و نمایندگان فروش به 15 نماینده در استان های مختلف از دیگر عرصه های توسعه کسرا در سال 92 بود.

 

3- توانستیم تعداد همکارانمان را از 70 به 110 نفر افزایش دهیم .

 

4- واحدهای مدیریت راهبردی ، امور قراردادها ، روابط عمومی ، امورنمایندگان را به عنوان واحدهای مستقل فعال و سازماندهی کردیم.

 

مشتریان گرامی ، وجود ما از حضورشماست ، کسراییان شکوفایی سازمانشان را مرهون الطاف ، صبوری وحمایتهای شما می دانند.

 

شرکای تجاری و نمایندگان گرامی ، با معرفی کسرا به صنایع و سازمانها راه ما را هموار نمودید و در پیمودن این راه با ما همکاری کردید.

 

لازم میدانم از شما عزیزان - شرکای تجاری ، نمایندگان محترم ، مدیران ،کارشناسان ، کارکنان – که با پشتکار فراوان وتلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود موجبات حرکت رو به رشد توسعه همه جانبه کسرا را فراهم نمودیده اید تقدیر وتشکر نمایم.

 

همکاران گرانقدر ، شما باتلاش بی وقفه خود و تحمل کاستی ها ، مشتری مداری و تحول سازمانی را شعار خود قراردادید و کسرا را جزء بهترین های صنعت نرم افزار کشور قراردادید.

 

سلامتی ، شادکامی و کامیابی شما عزیزان را از حضرت دوست خواستارم

 

شاد و سرافزار یاشید

 

فرشید خوبانی

 

 

 

 

تعداد نمایش: 1445 دفعه زمان آخرین ویرایش: شنبه, 06 تیر 1394 06:57