شنبه, 17 بهمن 1394 10:43

برگزاری همایش تخصصی تست نرم افزار در شرکت مهندسی کسرا

به گزارش روابط عمومی کسرا روز پنجشنبه 15 بهمن 1394، سالن آموزش شرکت مهندسی کسرا میزبان سمینار علمی تخصصی تست نرم افزار بود.

 این سمینار با حضور محمد اطرج رئیس هیات مدیره سازمان صنفی رایانه و همچنین با حضور مدیران و کارشناسان شرکت های حوزه فناوری اطلاعات، ساعت 10 تا 12 ظهر با ارائه محمود باقری و فریناز خان سفید (کارشناسان واحد تولید و تست نرم افزار) برگزار گردید.

در این همایش موضوعاتی همچون فرایند تست در چرخه تولید نرم افزار، نحوه ی مدیریت و کنترل تست ها، اتوماتیک سازی تست، مدیریت ماشین های متعدد تست، برطرف کردن دغدغه های مدیران پروژه برای نظارت بر تست سیستم، گزارش گرفتن از تست های انجام شده و تست های باقی مانده، تست عملکرد و فشار مطرح شد. در ادامهدموی عملی از فرایند تست در چرخه تولید نرم افزار برای تست عملکرد (UI Test)،تPerformance Test و Load Test ارائه گردید. 

در نهایت این همایش با پرسش و پاسخ حضار و رفع ابهامات و سوالات حاضرین در  جلسه در جهت افزایش بهره وری این همایش در ساعت 12 ظهر به پایان رسید.

همچنین بنا به درخواست شرکت کنندگان، سال 95 کارگاه تکمیلی با عنوان Microsoft Test Manager و با هدف ارتقاء سطح دانش مدیران و کارشناسان تست نرم افزار در جهت افزایش و تضمین کیفیت نرم افزار های تولید شده برگزار می گردد.

تعداد نمایش: 553 دفعه زمان آخرین ویرایش: شنبه, 17 بهمن 1394 11:14