چرا کسرا

شرکت مهندسی کسرا از سال 1379 توسط گروهی از کارشناسان و متخصصان حوزه IT تاسیس گردید و از آن زمان فعالیت خود را با ارائه راهکارها و نرم افزارهای حوزه منابع انسانی آغاز نمود. همگام با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، شرکت مهندسی کسرا فعالیت خود را بر گسترش و به روزرسانی محصولاتش متمرکز نمود و توانست مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه همچون نرم افزارهای تغذیه و رستوران، اتوماسیون حضور و غیاب، نرم افزار حراست، نرم افزار حمل و نقل، نرم افزار مراجعین و میهمان و نرم افزار تایم شیت تولید نماید.
شرکت مهندسی کسرا با فراهم کردن محیطی صمیمانه و پرانرژی توانسته هر روز بر توانایی ها و خدمات در حوزه های تخصصی خود بیافزاید و در این سالها خدمت به مجموعه ای از مشتریان محترم و وفادار افتخار شرکت مهندسی کسرا می باشد که توانسته اند مسیر پیشرفت، همدلی و توسعه را برای ما رقم بزنند.
محور اصلی فعالیت این شرکت نرم افزار بوده و در رتبه بندی ارائه شده از سوی شورایعالی انفورماتیک کشور دارای رتبه یک می باشد.

به خانواده بزرگ کسرا بپیوندید

کاری که ما میکنیم


ما به شما راهکار می دهیم

کسرا ارائه دهنده انواع راهکارها در حوزه منابع انسانی و در سطوح مختلف برای انواع سازمانهای دولتی، خصوصی، بیمارستانها و ... می باشد.

 

بیشتر بدانید

 

ما ایده های شما را می سازیم

کسرا با استفاده از زیرساخت نرم افزاری منعطف درحوزه تردد و تغذیه قادر به سفارشی سازی نیازهای شماست.

 

بیشتر بدانید

 

ما از شما حمایت می کنیم

کسرا با استفاده از سیستم های ارتباطی همچون صدای مشتری، پورتال مشتریان، کال سنتر،  ایمیل و فکس در تمام ساعات روز از شما حمایت می کند.

 

بیشتر بدانید

 

درباره کسرا

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.