با کسرا

هیچ محاسبه ای را دستی و ذهنی انجام ندهید

اتوماسیون های کسرا با بهره گیری از زیرساخت یکپارچه و قدرتمند دارای موتور محاسبات بسیار قوی و با سرعت زیاد توانایی انجام محاسبات شما را در زمانی بسیار کوتاه و با دقتی بسیار بالا در اختیار شما قرار خواهد داد، این موتور محاسباتی تمامی آیتم های ساعتی، روزانه ، ماهانه و دوره ای را با توجه به قوانینی که در سیستم تعریف کرده اید با بهترین بهره وری در اختیار شما قرار خواهد داد. این موتور محاسباتی از لحاظ سرعت و دقت فاصله بسیار زیادی نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار دارد. و این قدرت محصولات کسرا را نشان می دهد.

در کنار ما قوانین جدید را به سادگی و بدون دردسر پیاده کنید.

اتوماسیون های کسرا با داشتن موتور ایجاد قوانین به شما و مدیران سازمانتان این امکان را می دهد که بدون هیچ مشکل و تبعاتی و با حفظ تمام اطلاعات و سوابق پرسنل نسبت به پیاده سازی قوانین جدید با اطمینان خاطر اقدام نمایید.

این ابزار امکان گزارش گیری و اجرای قانون به صورت کاملا سفارشی سازی شده و برای هر دسته از پرسنل که مد نظر شما باشد را در اختیارتان قرار می دهد.

از هر کجا و با هر وسیله حضور کارکنان را نظارت کنید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و آماده سازی زیرساخت ارتباطی در دنیا و البته کشور عزیزمان ایران این امکان را در اختیار تمامی سازمانها و کارفرمایان قرار می دهد تا با بهره گیری از این امکانات ارتباطی بتوانند نرم افزارهای مدیریتی خود را به کار گیرند و گزارشات و اطلاعات سازمان خود را رصد نمایند. کسرا با تولید نرم افزارهای یکپارچه و تحت وب و با طراحی و پیاده سازی محصولات خود بر پایه موبایل و اینترنت ازاین فرصت استفاده نموده و کلیه اطلاعات مدیریتی و محاسباتی خود را با ساده ترین شکل ممکن و آسانترین راه حل در اختیار مشتریان خود قرار می دهد . بدین ترتیب تمامی اطلاعات از جمله ورود و خروج پرسنل، کالا، خودرو و ... و آمار و گزارشات حاضرین و غائبین، انبار ، اموال و سایر اطلاعات مورد نیاز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

به خانواده بزرگ کسرا بپیوندید

درباره کسرا

کسرا بر این باور است که مشتری تعیین کننده خط و مشی آینده شرکت است بدین منظور تلاش می کنیم تا با شناسایی و درک نیازهای مشتریان، بکارگیری فناوری‌های روز و ارائه راهکارهای نوین بتوانیم در کمترین زمان و به بهترین شکل پاسخگوی خواست مشتریان و بازار باشیم.